Teklif Alın

Lojistik Hizmeti

Her gün yüzbinlerce kamyonun yüklü olduğu ülkemizde, lojistik şirketlerinde çevreye verdiğimiz kendi kamyon sayısı% 10'un çok altında.

Bu durum, lojistik operasyonunun yönetimini ciddiye almaktadır. Bunun nedeni, bir tarafa önemli teminatlar sağlayarak lojistik şirketlerine verilen nakliye şirketlerinin finansal ve operasyonel sorumlulukları ile diğer taraftan sistemde kullanılan takviyeli kamyonların oluşturduğu kontrol riski, operasyon daha kritiktir.

lojistik şirketleri Türkiye'de 2 bin'den fazla, her geçen gün yüzlerce kişi kendi bünyesinde "güvenli" şoför ve arabaya ulaşıp nakliye gemisine "kesintisiz" dışarı çıktıkları çaba yönetmek için dışarı çıktı.

Örneğin, günde 2000 tane büyük bir lojistik şirketinin kendi 400 kamyonunun olduğunu varsayalım. Bu grup, günde 2 bin yük olan operasyonu sürekli olarak yürütebilmek için en az 14-15 bin onaylı ve kayıtlı kamyonunu envanterinde tutmak zorundadır. Güvenilir, kullanıma hazır, her an. Bu kategorideki bir şirket, Türkiye'de yeni güvenilir kamyon bulmak için nakliye sitesinde onlarca kişiyi içeriyor. Ciddi masraflarla katlanır.

Operasyonlar, Türkiye'de klasik ağırlık hissi ile gerçek kişi ve telefon trafiğini geziyor.


 

İzmir Taşımacılık - Tsn Nakliyat

Kalite Hazırlama

Sektördeki belli hatlarda gerçekleşen gerçek nakliye fiyatları hakkında bilgi verilecektir.

1
Lojistik Gelişmeleri

Kurulum durumunu yetkili bir ekrandan izleyebilir, gelişme ve kesintilerden anında "anında mesajlar" ile bilgilendirebilirsiniz.

2
Müşteri Memnuniyeti

Nakliye Firmasının hizmet verdiği müşterilerinin taşımalarını ayrı ayrı gerçek zamanlı dijital haritadan izleyebilir.

3